Соціальна відповідальність

Відобразити всі / Сховати всі

fold faq

Меценатство

 

Протягом багатьох років компанія «Ганза» є партнером Національного художнього музею України, підтримуючи його різноманітні ініціативи та проекти. Більше того, Петро Іванович Багрій є одним із засновників та головою правління Фонду сприяння розвитку музею, основним напрямом діяльності якого є допомога у здійсненні мистецьких проектів, видавничій діяльності, поповненні колекції та реставрації музейних творів.

За час свого існування Фонд підтримав понад 50 проектів та акцій. За його кошт видається мистецький журнал «Музейний провулок», проводяться конференції з питань образотворчого мистецтва та музейної діяльності, семінари з основ сучасного музейного менеджменту та освітніх програм, відбувається оснащення фондосховищ НХМУ сучасним обладнанням, покращується технічне забезпечення роботи відділів Музею. Всі ці ініціативи є кроками на шляху реалізації головних цілей Фонду - пропагування вітчизняних творів образотворчого мистецтва, залучення до них широкої глядацької аудиторії, створення умов для зростання професійного рівня науковців та підтримка талановитих українських митців.

Колекція Національного художнього музею України є найбільш репрезентативним зібранням вітчизняного образотворчого мистецтва в Україні та світі. Забезпечення його ефективної діяльності та розвитку – це збереження для майбутніх поколінь унікальних досягнень української культури. 

fold faq

Благодійна допомога

Розуміючи важливість власної соціальної відповідальності перед суспільством в цілому та перед кожною людиною окремо, ми, з надією в світле майбутнє нашої держави вносимо свою частину допомоги в боротьбі з соціально - небезпечними хворобами.

Наша компанія постійно надає допомогу профільним установам системи охорони здоров'я  для лікування наступних хворо

 • Туберкульоз;
 • СНІД;
 • Онкологічні захворювання;
 • Вакцинація новонароджених.

 

Загальна сума допомоги в період 2010-2011р. склала близько 2,1 мільйонів гривень.

  fold faq

  Підтримка спеціалізованої Київськoї ЗОШ-І №5

  Протягом багатьох років компанія надає усіляку підтримку вихованцям Київської загальноосвітньої спеціалізованої школи - інтернату №5 ім. Я. Батюка для сліпих дітей.

  Діти завжди потребують допомоги дорослих, а особливо дітки, які волею долі мають проблеми з зором, що значно ускладнює їхню інтеграцію в суспільство. Тому нашим першочерговим завданням є саме допомога в інтеграції їх в суспільство, щоб вони мали рівний доступ до лікування, реабілітації, якісної освіти та професійної діяльності.

  Ми постійно надаємо ліки, продукти харчування та допомагаємо з благоустроєм.

  Нашим прикладом ми сподіваємося змінити ставлення суспільства до людей з особливими потребами.