Утилізація відходів

На даний момент на території України медичні відходи вивозять на міські полігони захоронення ТПВ та на сміттєспалювальні заводи. Знезаражують всі види медичних відходів застарілим способом з використанням речовин, які містять хлор, що призводить до забруднення навколишнього середовища.

Як відомо, в усьому світі медичні відходи класифікуються як особливо небезпечні, тобто як такі, що потребують дотримання особливих правил поводження з ними. Відповідно до Директиви Європейського Союзу всі медичні відходи повинні проходити знезаражування та утилізацію у лікувальних закладах, вивозити їх за територію лікарні забороняється.

Екологічна й епідеміологічна безпека лікувальних установ вимагає модернізації процесу утилізації відходів відповідно до сучасних норм і правил, а також з урахуванням еволюційного розвитку техніки й управлінської думки. Для вдосконалення системи обігу відходів та  їх знезараження найбільш доступним і прийнятним способом, наша компанія пропонує Вашій увазі ряд унікальних, новітніх технологій:

Відобразити всі / Сховати всі

fold faq

Інсинератор С.Р.

Компанія «Ганза» займається постачанням, введенням в експлуатацію та обслуговуванням Інсинераторів виробництва французької компанії «ATI INCINERATEURS MULLER».

Закрема, в рамках національної протитуберкульозної програми наша компанія поставила на територію України та ввела в експлуатацію:

- установки - СР30М: Луганськ, Кіровоград, Хмельницький, Дніпродзержинськ, Миколаїв, Київ.
- установки - СР50М: Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Житомир, Чернігів, Сімферополь.

Піролізні інсинератори «Мюллер» - це обладнання останнього покоління по високотемпературному спалюванню небезпечних відходів, які відповідають європейським екологічним стандартам. Піролітичне спалювання небезпечних відходів є інноваційною технологією, яка дозволяє максимально зменшити об'єми відходів та повністю знешкодити найнебезпечніші медичні, біологічні відходи. Загалом, інсинератори здатні переробляти відходи, які містять нафту та масло, а також промислові, лакофарбові, хімічні відходи, «хвости» ТПВ та інші тверді, рідкі та пастоподібні органічні відходи. Технологія контрольованого циклічного спалювання повністю виключає можливість утворення при спалюванні діоксинів, фуранів виваженого пилу та диму.

Характеристики контейнерних установок моделей С.Р.:

 • компактність і мобільність;
 • простота в управлінні;
 • надійність конструкції;
 • пристосування до кліматичних умов;
 • ноу-хау виробника в системі допалювання газів;
 • ноу-хау в системі газоочищення;
 • екологічна безпека;
 • економічність в експлуатації.

Технічні характеристики:

CP 30 M

Потужність переробки відходів 30 - 40 кг/год

CP 50 M

Потужність переробки відходів 50 - 60 кг/год

CP 80 M

Потужність переробки відходів 70 - 80 кг/год

CP 100 M

Потужність переробки відходів 100 - 120 кг/год

 

Детальніше

fold faq

Конвертер Н

Компанія «Ганза» є постачальником Конвертера серії H італійської компанії OMPeco, який є спеціально розробленою установкою для обробки та стерилізації медичних відходів, що містять ризик інфікування.

Дані конвертерні установки застосовують метод зневоднювання, подрібнення та стерилізації, після чого відходи втрачають епідемічне значення та можуть використовуватись як паливо або бути утилізовані як звичайні побутові відходи. 

Проста в експлуатації система установки Конвертер забезпечує надійне знезараження біологічно небезпечних відходів, що повністю відповідає світовим стандартам безпеки.

Конвертер серії H

- не виробляє забруднюючих речовин, які можуть потрапити у воду, або небезпечних для атмосфери газів.
- має повністю автоматизований цикл стерилізації.
- встановлюється простим способом,  не потребує попередніх будівельних робіт.

Технічні характеристики

Н 10

Н 25

Н 75

Н 200

Продуктивність переробки відходів (кг/год)

10

25

75

200

Об'єм камери стерилізації (літри)

100

200

1000

2000

Споживча потужність (кВт/кг відходів)

0,8

0,8

0,8

0,8

Споживання енергії (кВт / год)

8

20

60

160

Витрата води, м3/год

0,5

1,2

5

12

Автоматичний навантажувач

немає

немає

є

є

Довжина, мм

1500

1850

4600

6000

Ширина, мм

900

1000

1900

2400

Висота, мм

1250

1300

4000

5500

Загальна вага, кг

850

1200

8000

1600

  Продукт, вироблений у Конвертер

 • стерильний;
 • сухий;
 • без гострих предметів;
 • зменшений в об’ємі на 70%;
 • зменшений по вазі на 30%;
 • стабільний в часі;
 • має високий тепловий потенціал;

 

Детальніше

Компанія «Ганза», в тісному співробітництві з Вами, проведе роботу з вибору оптимальної технології апаратного знезаражування. Результатом чого, стане проект організації ділянки апаратного знезаражування медичних відходів із застосуванням вище вказаних технологій та можливістю оптимального використання відходів - перетворення їх в тепло та електроенергію.

Спільно з представниками виробника фахівці нашої компанії готові до широкого впровадження цих новітніх технологій та навчання необхідної кількості фахівців на місцях і за кордоном.