Компанія "Ганза"

- це комплексне впровадження на перспективних підприємствах національної фармацевтичної галузі міжнародних стандартів якості GMP (належна виробнича практика) GРP (належна аптечна практика), GDP (належна дистрибюторська практика), GCP(належна клінічна практика), GLP (належна лабораторна практика).

- це проекти і будівництво нових фармацевтичних виробництв "під ключ".

- це забезпечення клінічних лабораторій України сучасним обладнанням для запобігання інфікування хворих та медичного персоналу при виконанні лабораторних досліджень та забезпечення міжнародних стандартів якості лабораторних досліджень у лабораторіях ЛПЗ України.

- це всеукраїнська аптечна мережа, започаткована в 1999 р. програмою "Ветеранські аптеки". Сучасна аптека "Ганза" поєднує в собі турботу та індивідуальний підхід до кожного клієнта з своєчасним та систематичним забезпеченням населення лікарськими засобами за доступними цінами.

- це постачання лікарських засобів для потреб Міністерства охорони здоров’я України у рамках національних та державних програм, зокрема: "Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД", "Трансплантація", "Протидії захворюванню на туберкульоз", "Боротьби з онкологічними захворюваннями", "Дитяча онкологія", "Репродуктивне здоров’я нації", "Запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань".