[Translate to Russian:] Фармацевтика

[Translate to Russian:] «ЗДОРОВ’Я ПЕРЕДУСІМ»

[Translate to Russian:] Компанія «Ганза» працює на вітчизняному фармацевтичному ринку з 1994 р. Одним з ключових напрямів діяльності компанії є оптова та роздрібна реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та парафармацевтичної продукції. Повний асортиментний перелік препаратів, що пропонуються, перевищує 8,5 тис. найменувань. Це дозволяє компанії задовольняти потреби всіх сегментів фармацевтичного ринку — від аптек та аптечних складів до науково-дослідних та лікувально-профілактичних закладів.

Компанія «Ганза» є одним з провідних постачальників лікарських засобів у заклади Міністерства охорони здоров’я України. Компанія «Ганза» поставляє широкий асортимент високоякісних та високотехнологічних препаратів, і це дозволяє їй брати участь у таких державних програмах, як Загальнодержавна програма забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД; Державна цільова соціальна програма «Трансплантація»; Загальнодержавна програма протидії захворюванню на туберкульоз; Загальнодержавна програма боротьби з онкологічними захворюваннями; Державна програма «Дитяча онкологія»; Державна програма «Репродуктивне здоров’я нації»; Державна програма запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань. Окрім постачання лікарських засобів для потреб МОЗ України, «Ганза» постійно бере участь в тендерних програмах інших державних та комерційних закладів охорони здоров’я.

Компанія також виступила  співавтором соціального проекту-програми «Ветеранські аптеки», яка діяла в рамках Міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації». Головним принципом роботи мережі аптек «Ганза» є своєчасне систематичне забезпечення населення обласних та районних центрів України лікарськими засобами за доступними цінами. При цьому компроміс «нижча ціна — нижча якість» абсолютно виключений, оскільки ПрАТ «Ганза» працює тільки з найкращими виробниками і завжди відповідає за якість ліків, які реалізує. Адже з першого дня свого існування і до сьогодні ми підтримуємо якість у кожній сфері діяльності.

Професіоналізм наших фармацевтів, якісний товар, доступні ціни, високий рівень сервісу вже завоювали довіру та повагу клієнтів. Це дозволяє нам  успішно розвиватися і в подальшому підвищувати стандарти якості обслуговування.

Ми цінуємо здоров’я нації і кожної людини зокрема, тому робимо все можливе, щоб майбутнє нашої країни було світлим та здоровим!